Sosyal Medya

52Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Sesli Sohbet

Hayatımıza internetin girmesiyle insanlar sesli sohbet edebileceği kişileri aramaya başladı ve google arama motoru sayesinde insanlar birden fazla kişiyle tanışarak seslisohbet edebilme olanağı yakaladı. Ailecechat.com sitemiz sesli sohbet odalarıyla siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz sesli sohbet imakanı sunmakadır.

İlk olarak sesli sohbet sitesine sağlıklı bir giriş yapmak için,internet Explorer ile giriş yapmalısınız!Diğer chrome,mozilla vs gibi tarayıcılarda sorun yaşayabilirsiniz.Şimdi sırası ile sorunsuz bir şekilde sesli sohbet sitelerine giriş yapmayı şıklar halinde sıralayalım.

  Yukarıda bahsettiğimiz üzere,giriş yapmak istediğimiz seslisohbet sitesini İnternet Explorer tarayıcımız ile açalım.  

 Sesli site ana sayfasına giriş yaptıkdan sonra karşımıza altda ki  resimde görüldüğü gibi login ( Giriş ) kısmından misafir giriş seçeneği altında,siteye giriş yapmak istediğimiz rumuzumuzu yazıyoruz ve giriş yap butonuna tıklayıp sistemin sohbet odalarına yönlendirmesini bekliyoruz. Ailece chat Sitemiz Türkiye'nin 81 illinde yaşayan sesli sohbet severlerine bedava sesli ve görüntülü sohbet imkanı vermektedir.

Yazar : 1618
12 Mar Per 01:27
591 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar