50 Kişi Online

İsYanN

SadaKatLa BaşLayan Herşey İHanetLe BİTER..

İsYanN

Sevmek KaranLıkta Siyah Kalemde Yazı Yazmaya Benzer yazarsın Görmezsin SEVERSİN KAVUŞAMAZSIN...

PROFİL GÖR

EneS

Unutma; Hеr gеlеn sеvmеz.. Vе hiçbir sеvеn gitmеz.

CeNeTım OL

“Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer

PROFİL GÖR

DeRKan

Bazı insanlar yağmuru hissеdеr, bazıları isе sadеcе ıslanır.

FuRKaN

Aşktan korkmak, yaşamdan korkmak demektir ve yaşamdan korkanlar şimdiden üç kez ölmüşlerdir.

PROFİL GÖR

LeyLi

Doğuştan sahip olduklarınızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamınızın yoğrulmasıdır.

SaRı_ŞekeR

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.

PROFİL GÖR

K ü L

Yüzümüzün ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun, gözyaşlarımızın rengi aynıdır.

AyŞeGüL

Ömür bir masal gibidir, ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar güzel yaşandığı önemlidir.

PROFİL GÖR

Şalvar_qiyen_sosyete

Ayıya Dayi Demem Yıkılsın Köprü...

Şalvar_qiyen_sosyete

Ehline Denk Gelmeyen Herşey Ziyan Olur Can da İnci Mercan da...

PROFİL GÖR

Şalvar_qiyen_sosyete

Akreple Yelkovan Arasına Sıkışmış Bir Ömür İşte Hayat Dedigin...Yasamak İçin Geç Ölmek İçin İse Erken....

İsYanN

VarLığımın Yok SayıLdığı Bir Yerde Yokluğumu Yük Etmem Ben KimSeLere ...

PROFİL GÖR

UNBEKANNT

Hayatınızdan Cıkanlara Sakın Üzülmeyin Cürük olan Meyve Ağaçtan Düşer.

UNBEKANNT

Sözünü Tartmadan Söyleyen, aldığı Cevaptan incinmesin.

PROFİL GÖR

İsYanN

Yaşamaya geç kaldığın hayat, asla bir hayat değildir. Sil her şeyi ve yeniden bir yol çiz kendine.

İsYanN

Sitemızın PaneLı YeniLenmışTır Sız DeyerLi DostLarımıza HaYırLı oLsun

PROFİL GÖR

 • speakychat uygulamasını kullanarak seslichat seslisohbet görüntülü sohbet mobilsohbet imkanı ve hizmeti veren sesli chat ve sesli sohbet sitelerinden bazıların domain isimlerini sizlerle paylışıyoruz

  merhaba sevgili seslichat ve seslisohbet mobilsohbet ile görüntülü sohbet ücretsiz chat ücretsiz sohbet sitelerine giren arkadaşlar. Bu makalemizde sizlerle seslichat ve seslisohbet mobilsohbet ile görüntülü sohbet ücretsiz chat ücretsiz sohbet sitelerinin isimlerini yani domain alan adlarını paylaşmak istiyoruz.

  Sesli chat ve Sesli sohbet siteleri oda ve kullanıcı sayıları ile değişiklik gösterdikleri gibi yönetim şekli yönetim tarzı ilede değişiklik göstermektedirler ve dolayısıyla user sayıları da yukarıdaki nedenlerden dolayı değişiklik göstermektedir. sizlerle speakychat platformunda speaky chat uygulamasını kullanarak hizmet veren sitelerin isimlerini aşağıya paylaştık sizde bu sitelerden girmek istediğiniz olursa yada bu sitelerden duymuş olduğnuz zarar ziyan ve şikayetlerinizi bu makalemizin altında yorumlar kısmında yorum yaparak şikayetlerinizi ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

  işte bu sitelerden bazılarını, düz metin olarak yazıyoruz.

  sesliden, seslidamar, sesli dam, sesli dark, seslipazar, seslisehir,sesliada, seslisahil, seslimersin, sesliantalya, sesliadana, seslitürkiye, seslicicek, sesliheves, seslizevk, sesliinsanlar, sesliilk, seslinese, sesligül, seslikal, sesligit, sesliyegir, sesliyegel, sesliseviye, sesliselam, sesligolbasi, seslikaradeniz, seslimarmara, seslianadolu, seslivatan, seslialmanya, sesliavrupa, seslieuro, seslimerkez, seslieses, seslieskisehir, seslioyun, sesliortam, sesliroot, seslimemleket, seslimanken, sesli ne nerede, seslihikaye, seslidolar, goruntulusohbet, sohbettadinda, chatyuvası, chatalemi, sohbetalemi, alemsohbet, sevdecansu,sesliyanit, seslişehir, seslimarka, seslitarih, seslimerve, seslihis, seslisultan, yasesli, sohbet youtube, sesliela, sesliduyur, sohbeti duyur, duy var, sensesli, seninsesli, seslisen, seslimekan, mekansesli, seslisevdim, seslisel,siirgibi, ailecechat, mobilsohbet, seslichat, seslisohbet, görüntülüsohbet, seslide, seslice, seslialmina, sesliaf, seslilaf, seslitaha, seslisaha, seslialan, seslimelis, seslidilruba, mavistar, seslimavi, hossohbet, ecelemsinsesli, sesliecelimsin, alliturnam, seslikervan, seslipop, seslidamar, popsesli, damarsesli, sesliserap, seslikumru, seslikor, sesliyenilmez, seslizorbey, sesligoogle, ötesiyoksesli, otesiyoksesli, seslikahve, seslikaranfil, sesliprenses, seslivurgun, marocstar, sesliyildiz, sesliasi, sesliplay, seslidivane, seslidostluk, sesliarkadas, seslikardeş, seslikardes, sesliimparator, seslikumsal, seslibaha, seslidum, dullarsitesi, sohbetthy, seslisare, seslivodka, seslisoyle, sesliislam, seslidua, seslimisra, seslisürgün, seslikahvem, sesliantep, sesligaziantep,seslibu, seslio, sesliol, seslidiyar, seslimesken, sesliceylan, sesliname,seslitutsak, seslihan, hansesli, seslibey, seslibayanlar, seslikuzularinsesi, seslisevdam, sesliyarim,seslibabacan, seslijon, seslidesesimiz, seslideyim, sesli deyim, deyim var, sesliyanitsohbet, sesliyanitchat.

    işte sizlerle seslichat ve seslisohbet hizmeti veren domain isimlerini sohbet sitelerinin isimlerini paylaştık. sizlerde bu sitelere girebilir. şikayet öneri ve tekliflerinizi yada yorumlarinizi, yorumlar kısmında yazabilirsiniz. keyifli sohbetler diliyoruz. allah iyilerle karşılaştırsın

  Yazar : İsYanN
  18 Oca Per 01:44
  177 Görüntüleme

  Etiketler:


  Gönder


  POPÜLER YORUMLAR

  Baran Panel