57Kişi Sohbet Ediyor

Yeni Dönem Sohbet Terapisi

İnternetin üst seviye de kullanıldığı bir dönemde hayat sürdürülmektedir. Teknolojik gelişmenin bulunduğu durumlar da kişiler birbirlerini tanımakta ve bulmakta zorlanmaktadır.

Hayatın Getirdiği İletişim Problemi

            Yoğun ve yorucu olan iş hayatında bireylerin yer yer kaçamak yapma ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçları da karşılamak için hem her an ulaşabileceği hem de günlük problemlerini konuşacak bireyler olmalıdır.

Tanımadığımız İnsanlar Daha Güvenilir Olabilir

            Bazen yaşadığımız problemi bizi tanıyan, yargılama ihtimali olan bir insanla paylaşmak yerine bizi tanımayan ve objektif bir şekilde bizimle sohbet ederek problemlerimizi çözmemize yardımcı olacak bir arkadaşa ihtiyaç duyulmaktadır. Bazen de önce konuşarak iletişim kurmaya başlanılan kişi sonrasında da çok iyi bir iletişimin getirdiği beraberlik bir üst seviyeye taşınmak istemektedir. Seslisiteler yeni dönemin dost, arkadaş, aşk kavramlarını karşılar nitelikte olmaktadır. Sohbet etmenin keyfine varmak isteyen kişiler bu kanal yoluyla birbirlerine erişim sağlamaktadır. Bazen büyük bir aşk bulmakta, bazen de çok yakın bir dost edinebilmektedir. Kendini motive etme, iyi hissetme ihtiyacı bu yol ile çok rahat bir şekilde sağlanmaktadır. Kişinin hem başkalarının derdine deva olma olanağı hem de kendi derdine çözüm bulma olanağı sunulmaktadır.

Yazar : İsYanN
08 May Ctesi 20:50
88 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar